Aktualności

Wydaliśmy kolejne 125 kart w ramach programu Mosińska Karta Rodziny 3+

Wydaliśmy kolejne 125 kart w ramach programu Mosińska Karta Rodziny 3+
Od 2014 roku, kiedy rozpoczęło się funkcjonowanie programu Mosińska Karta Rodziny 3+  mieszkańcy Gminy Mosina złożyli 213 wniosków o przystąpienie do programu. Do końca 2015 roku wydano już aż blisko 780 kart uprawniających do korzystania ze zniżek oferowanych przez partnerów programu. Zgodnie z regulaminem karty były wydawane na czas określony. Od 1 stycznia 2016 roku rozpoczęto wydawanie nowych kart oraz przedłużanie kart, które straciły ważność. Do dziś złożono 72 wnioski, wydano 125 nowych kart i przedłużono ważność 148 kart .

Wydaliśmy już ponad 300 Mosińskich Kart Rodziny 3+

Przypominamy, że od 10 kwietnia 2014r. mieszkańcy Gminy Mosina mogą starać się o wydanie Mosińskiej Karty Rodziny 3+. Od tego czasu Urząd Gminy Mosina na podstawie około 90 wniosków, wydał 340 kart naszym mieszkańcom. Zachęcamy do korzystania z programu. Wnioski o wydanie kart, szczegółowy regulamin uczestnictwa w programie oraz wzór porozumienia dla partnerów programu: – WNIOSEK O WYDANIE KART – REGULAMIN PRZYZNAWANIA, WYDAWANIA I KORZYSTANIA Z KART W RAMACH PROGRAMU „MOSIŃSKA KARTA RODZINY 3+” – POROZUMIENIE DLA PARTNERÓW PROGRAMU Wnioski .

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

Od 16 czerwca 2014 r. w gminach w całej Polsce można składać wnioski o Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny. Co to w praktyce oznacza dla mieszkańców gminy? Tańsze bilety na wydarzenia kulturalne, wystawy, muzea, przejazdy kolejowe, a nawet wakacje – na to mogą liczyć rodziny wielodzietne korzystające programu. Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin z co najmniej trojgiem dzieci. Od 16 czerwca uprawnione rodziny mogą składać w Gminie Mosina wnioski o wydanie karty. Karta Dużej Rodziny realnie pomoże rodzinom wielodzietnym .

Przedsiębiorco wspieraj i zyskuj!

Przedsiębiorco wspieraj i zyskuj!
Wnioski o wydanie kart w ramach programu można składać w Urzędzie Miejskim w Mosinie od dnia 11 kwietnia 2014r. Zapraszamy przedsiębiorców i usługodawców, którzy chcieliby włączyć się do programu, oferując zniżki na proponowane produkty lub usługi dla rodzin objętych Kartą. Będzie to okazja do pozyskania nowych, stałych klientów, a oferowanie zniżek w ramach „Mosińskiej Karty Rodziny 3+” pozytywnie wpłynie na wizerunek firm działających na rzecz rozwoju mieszkańców Gminy Mosina. Do tej pory zgłosiło się .